Великдень – одне з найрадісніших свят, адже символізує початок нового життя

Великдень – одне з найрадісніших свят, адже символізує початок нового життя. Цей день особливий для всіх ще й тому, що родина нарешті може зібратися разом за святковим столом. А для того, аби це радісне свято прийшло вповні у кожен дім, щоб кожна родина, незважаючи на статки та рівень доходу, могла гідно відсвяткувати Воскресіння Господнє служба у справах дітей та сім’ї допомогає у цьому найбіднішим родинам, що опинилися на сьогоднішній день у складних життєвих обставинах. Традиційно до Великодня проводилась благодійна акція «Щедрий Великдень», впродовж якої 25 сімей багатодітних сімей, які опинились в складних життєвих обставинах отримали продуктові набори, які ми придбали за кошти благодійників. Хочемо висловити щиру подяку незмінному соціальному партнеру Сергію Тітійову (керівнику БО «БФ ДаМир»)Сергей Тит, небайдужим баришівчанам Старчуку Євгену, Шаренок Олені, Волошині Наталії, Шевченко Тетяні та іншим, за фінансову підтримку. Тож робімо добро один одному, а особливо тим, кому сьогодні найскрутніше, адже справи милосердя ніколи не втратять своєї актуальності. Вітаємо всіх з прийдешнім Великоднем!!!! Нехай наші домівки наповняться затишком, теплом, достатком та благополуччям. Нехай уся родина буде здорова і щаслива, кожен посміхається і радіє. Миру, злагоди та Божого благословіння всім нам і нашим родинам!!!