Вартові порядку і борці за чистоту, охоронці затишку і суспільного комфорту, люди, від яких залежить, чи буде у нас в будинках тепло і світло, — працівники комунальних служб Бариівської громади, які доводять, що праця комунальника починається тоді, коли більшість баришівчан ще не прокинулась, і завершується, коли вже настає час сну.

Завдяки старанням комунальників у наших домівках є тепло, вода, світло, а на вулицях селища – затишок та чистота.

Чисті вулиці міста, затишні прибудинкові території, пофарбовані паркани та якісне надання побутових послуг – усе це невтомна праця наших комунальників. Своєю нелегкою роботою вони забезпечують соціальну стабільність та громадський спокій. Від комунальника залежить наш добробут, добрий настрій, а інколи і наше здоров’я.

Дякуємо ВАМ!