В умовах проведення карантинних заходів

В умовах проведення карантинних заходів Баришівська селищна рада забезпечує безперебійну оперативну роботу органу опіки та піклуваня щодо прийняття рішень, які стосуються соціального захисту прав дітей.

Наразі відбулось чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Баришівської селищної ради. Враховуючи карантинні обмеження засідання відбулось дистанційно, через інтернет додаток.

Були розглянуті питання щодо надання дозволу на дарування житлового будинку малолітній дитині, доцільність позбавлення батьківських прав тих батьків, які не здійснюють догляд, виховання та утримання власних дітей. По завершенню надані рекомендації для прийняття рішень органом опіки та піклування.