В рамках проведення профілактичних рейдів

В рамках проведення профілактичних рейдів «Здоровий побут», «Дозвілля дітей», «Діти» представники служби у справах дітей та сім’ї, центру соціальних служб Баришівської селищної ради та старший дільничний офіцер поліції #відділення поліції №1 Броварського районного управління поліції з метою запобігання негативних проявів у дитячому середовищі, посилення заходів щодо правового та соціального захисту дітей, попередження безпритульності, бездоглядності, перевірки умов санітарно – гігієнічних умов проживання сімей, які опинились в складних життєвих обставинах. відвідали Дернівський, Паришківський та Корніївський старостинські округи.

Комісією було обстежено житлово-побутові умови проживання 7 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Проведено роботу з батьками щодо захисту прав дітей, забезпечення їх базових потреб, недопущення бездоглядності дітей під час літніх канікул.