В ході децентралізації повноваження з надання соціальних послуг населення передають з центрального рівня на місцевий, тобто об‘днаним територіальним громадам

Наразі соціальна сфера в Баришівській громаді є однією з найпотужніших сфер, адже працюють в команді кваліфіковані фахівці.

Сьогодні представники соціального напрямку зустрічали на базі ЦПР «Мрія» тренерку, консультантку, гендерного експерта -Лілію Гук . Пані Лілія, людина-фахівець, яка багато років працює на ниві запобігання та протидії насильству щодо жінок та сприяння жіночому лідерству. Разом з експертом оговорили багато питань та домовилися про подальшу співпрацю.

Завжди приємно зустрічати гостей в громаді та розпочинати нові проекти.

На пам‘ять про зустріч пані Лілі подарували символ наступаючого року, витвір Дарини Богдан ( гурток крій та шиття, керівник Ганна Макарова)