В громаді члени робочої групи спільно з інспекторами Держпраці інформують підприємців, які реалізують інструменти

В рамках проведення інформаційної кампанії з питань здійснення заходів державного ринкового нагляду, члени робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати, зайнятості населення та детінізації доходів на території Баришівської селищної територіальної громади спільно з   посадовцями Центрального міжрегіонального управління Держпраці проводять інформаційні відвідування місць розповсюдження інструментів. Нещодавно вони побували в спеціалізованих закладах торгівлі в смт. Баришівки Броварського району Київської області.

Разом із наданням роз’яснень законодавства про Державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції, представників суб’єкта господарювання проконсультували з питань приведення продукції у відповідність вимогам Технічного регламенту безпеки машин, нагляд за яким здійснює Держпраці.

Окрім цього, роботодавцям нагадали про доцільність використання задекларованої праці та зосередили увагу на важливості офіційного працевлаштування.

Нагадаймо, що 12.02.2024 року розпочато чергову інформаційну кампанію Держпраці з державного ринкового нагляду, шляхом здійснення повторних інформаційних відвідувань у місцях реалізації та зберігання нехарчової продукції, що містила ознаки невідповідності, виявленої в ході виконання попередніх інформаційних кампаній у 2023 році.