В Баришівській громаді пройшов Мітинг ДО ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ТА ДНЯ ВОЛОНТЕРА!

На захід зібралися волонтери, військовослужбовці, представники органів місцевого самоврядування, керівники структурних підрозділів, жителі Баришівщини.

До всіх присутніх звернувся селищний голова Олександр Вареніченко, акцентувавши увагу на суттєві зміни в сучасній українській армії, вагомий волонтерський внесок та бажанні всіх нас мирного неба.

Вручив Подяки гідним синам і дочкам нашої громади з нагоди свята.

Начальник другого відділу Броварського районного територіального центру комплектування соціальної підтримки, підполковник В‘ячеслав Харчевський. Зворушливо прозвучали його слова про єдину громаду – не даремно день волонтера, День Збройних Сил України та органів місцевого самоврядування – свята, які відзначають один за одним.

Волонтер за покликанням серця, Наталія Шило, подякувала кожному за підтримку волонтерського руху в Баришівській громаді.

Ось уже 30 років Збройні Сили України  стоять на сторожі територіальної цілісності і незалежності нашої держави!

В цей день у всіх населених пунктах нашої громади будуть покладені квіти до Меморіалів, меморіальних дощок, пам‘ятників та могил загиблих в зоні антитерористичної операції.

«Моя Україно, народ мій коханий,

Брати-українці, мої земляки!

Здоров‘я і щастя вам, рідні краяни,

Добробуту, миру на довгі роки!»