Увага! Новий конкурс!

Бібліотеки Баришівської ЦБС  відділу культури та туризму Баришівської селищної ради  запрошують взяти   участь  у відбірковому турі Всеукраїнського  конкурсу  дитячого  еко-малюнка: «Книга і діти, екологія і світ»!

А це означає,  діти  віком  від 6  до 18 років, мають змогу проявити себе!

Що для цього потрібно?

Читайте, будь ласка, уважно

Необхідно  до  15  квітня  2021 року  подати  свій  малюнок до Баришівської центральної  бібліотеки для дорослих, смт Баришівка, вул. Київський шлях,33

Малюнок може бути у довільній графічній чи живописній формах, виконаний олівцями або фарбами у форматі А3 (зверніть увагу, що лише в такому форматі!), який за змістом і жанром відповідає темі та містить авторське бачення сучасної чи майбутньої екологічної ситуації у світі.

Необхідно обрати тематичний напрямок малюнку:

• Наше майбутнє – зелена і чиста планета
  • Збережемо свій рідний край
  • Скажемо «Ні» забрудненню Землі

Увага! Разом із роботами має надаватися текстова інформація із коротким повідомленням  про  автора: прізвище, ім’я, дата народження, домашня адреса (поштова), адреса електронної пошти, телефон для зв’язку.

20 квітня  2021 року відбудеться  виставка конкурсних малюнків в Баришівській бібліотеці для дітей Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради

Детально про конкурс читайте http://chl.kiev.ua/Default.aspx?id=9490…

Директор Баришівської ЦБС Галина Пацаловська