Увага, новий конкурс для дітей!!!

З 1 березня 2021 року стартував Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Незалежна і єдина — моя Україна!»,  присвячений 30-річчю від Дня проголошення незалежності України.

Організаторами Конкурсу є Національна бібліотека України для дітей, Національна спілка художників України, Видавництво «Vivat», ГО «Українська асоціація працівників бібліотек для дітей», ТОВ «АВК КОНФЕКШІНЕРІ» та Київська державна академія декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука.

З умовами конкурсу можна ознайомитися на сайті НБУ для дітей http://chl.kiev.ua/Default.aspx?id=9511, там же за посиланням – Положення про конкурс.

До участі у Конкурсі  запрошуються  діти  віком 6-18 років.   Конкурс проводиться у трьох категоріях: малюнок; вишивка; аплікації.  Тематичними напрямами для підготовки конкурсних робіт є: історія України, її героїчне минуле і сьогодення; події і постаті у боротьбі за незалежність, національні традиції; державні символи. На Конкурс приймаються індивідуальні та колективні роботи. Учасники Конкурсу готують конкурсну роботу, яка за змістом і жанром відповідає загальній ідеї Конкурсу, дотримуючись наступних вимог:

– у категорії «Малюнок» — малюнки у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, фарбами чи фломастерами, у форматі А3;

– у категорії «Вишивка» — роботи на тканині, використовуючи різні техніки вишивання у довільному форматі;

– у категорії «Аплікація» — роботи з використанням будь-яких круп, насіння та додаткових природних матеріалів у форматі А4 або А3

— роботи із застосовуванням будь-яких технік квілінгу у вигляді панно на папері, тканині, пластику або дереві.

Роботи на 1-й відбірковий тур подавайте у Баришівську центральну бібліотеку для дорослих Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради, смт Баришівка, вул. Київський шлях,33 (2-й поверх Баришівського культурно-мистецького центру)  до 1 червня 2021 року.

Роботи подаються  із зазначенням назви та обов’язковим коротким повідомленням про автора: прізвище, ім’я, дата народження, домашня адреса, контактний телефон (власний або батьків); для колективних робіт додати ПІБ та контактний телефон керівника гуртка або студії.

В Баришівській бібліотеці для дітей Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради буде організована виставка учасників конкурсу.

Конкурсні роботи оцінюються у трьох вікових групах: – читачі-учні 1-4 класів; – читачі-учні 5-8 класів; – читачі-учні 9-11 класів у кожній категорії (в категорії аплікація по двох напрямках)

Роботи переможців буде відправлено на 2-й  обласний  тур в Київську обласну бібліотеку для дітей.

Директор Баришівської ЦБС Галина Пацаловська