УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ!

У відповідь на чергову негативну інформацію  гіперактивних дописувачів сайту «Баришівська об’єднана територіальна громада» (сторінка ФБ) повідомляємо: Баришівська селищна рада в висвітленні ситуації щодо розповсюдження пандемії на території громади користується виключно офіційною щоденною  інформацією, наданою керівництвом КНП «Баришівська ЦРЛ», а саме:

«Адміністрація КНП “Баришівська ЦРЛ” інформує про захворюваність на COVID-19, станом на 09:00 30.03.2020:

Звернень до нашого закладу з приводу підозри на коронавірус – не надходило.

В інфекційне відділення хворих з підозрою на коронавірус – не поступало.

В період з 01.03.2020 – 30.03.2020 підтверджених випадків та підозр на COVID-19, лабораторним центром   досліджень – не надходило.

Інформуємо про пацієнта з підозрою на коронавірусну хворобу згідно опублікованої інформації ДОЗ КОДА в соціальній мережі.

Згідно уточненої інформації лабораторним центром досліджень, пацієнт не проживає на території Баришівського району».

В подальшому просимо своїми негативними, неперевіреними дописами не підбурювати мешканців громади! Натомість, наполегливо рекомендуємо адміністраторам сайту «Баришівська об’єднана територіальна громада» (сторінка ФБ)  використовувати ресурс для поширення правдивої, корисної та позитивної інформації користувачам соціальних мереж, які дотримуються правил карантину під час самоізоляції!

Бажаємо здоров’я!

Інф. сел.ради