Увага громадо конкурс-творчості «Не вам, а нам у вас треба вчитись»!

«Не вам, а нам у вас треба вчитись» -частина цитати Анрі Матісса (французького художника, скульптора, графіка,майстра декоративного мистецтва 20 століття), який свого часу про українське мистецтво сказав : «Не вам, а нам у вас треба вчитись, бо ви маєте велике національне мистецтво ікони й унікальне селянське мистецтво Ганни Собачко-Шостак»

Основним завданням конкурсу є утвердження в свідомості та почуттях жителів Баришівської ОТГ патріотичних цінностей , переконань та поваги до свого рідного краю.

Організаторами конкурсу є Баришівська селищна рада та ТОВ «Агро-С»

Конкурс проводиться в різних номінаціях творчих робіт: малювання, вишивка та інше. Головна умова- роботи повинні бути тематично пов’язані із творчістю Ганни Собачко-Шостак.

У конкурсі беруть участь жителі Баришівської ОТГ у двох вікових категоріях : діти до 18 років, дорослі.

Конкурсні матеріали надсилаються до організаційного комітету: смт Баришівка, вул. Богдана Хмельницького,21 ЦПР «Мрія», з поміткою: конкурс-творчості «Не вам, а нам у вас треба вчитись» не пізніше 15-го січня 2020 року та з коротким повідомленням про автора: ПІП, вік,  домашня адреса та контактний телефон

Церемонія нагородження переможців, лауреатів Конкурсу та виставка робіт відбудеться в День Соборності України в ЦПР “Мрія”