Участь в онлайн-консультації стосовно планування та організації надання соціальних послуг в громаді

30 березня 2021 року директор Лариса Борзак та спеціалісти Центру соціальних служб Баришівської селищної ради спільно з начальником Людмилою Маценко та спеціалістами відділу соціального захисту населення Баришівської селищної ради взяли участь в онлайн-консультації стосовно планування та організації надання соціальних послуг в громаді. Для участі в консультації було відібрано 5 громад з метою обміну досвідом у відповідній сфері між громадами. Консультація відбулася з визначених питань учасників. На запитання від громад відповіла Юлія Гайдарджи, експертка з соціальних питань Програми «U-LEAD з Європою».