Участь у семінарі з безробітними при Баришівській районній філії Київського обласного центру зайнятості

08 січня 2020 року, заступником начальника Баришівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Надією Чередніченко, прийнято участь у семінарі з безробітними при Баришівській районній філії Київського обласного центру зайнятості. Під час зустрічі обговорено основні аспекти пенсійної реформи, роль страхового стажу для визначення права на пенсію за віком в 60, 63 чи в 65 років. Можливість «придбання» стажу, якого не вистачає для призначення пенсії.

Поінформувала про роботу нового сервісу вебпорталу електронних послуг Фонду – призначення пенсії в «один дотик», який передбачає подання документів для призначення пенсії дистанційно в електронному вигляді (заява та копії документів, завірені електронним підписом);

Сервіс призначення пенсії в «один дотик» є однією зі складових частин системи надання послуг у сфері пенсійного забезпечення в електронній формі «Е-ПЕНСІЯ».

Впровадження такої системи спрощує взаємодію громадян з Пенсійним фондом України, дозволяє зменшити витрати часу осіб, які звертаються за призначенням пенсії, забезпечує максимально комфортні умови для отримання послуг, не виходячи з дому.

Надання електронних послуг кожній особі індивідуально через вебпортал Пенсійного фонду України. Можливість здійснювати постійний контроль за даними, що впливають на Ваші пенсійні права.

Під час зустрічі надано інформаційні матеріали та роз’яснення на всі поставлені запитання.