Участь у дослідженні “Як за допомогою комунікацій формувати довіру та залучати інвестиції й гранти”

У рамках реалізації програми розвитку ТГ Агенство стратегічних рішень ShiStrategies проаналізувало відповіді територіальних громад, які взяли участь у дослідженні “Як за допомогою комунікацій формувати довіру та залучати інвестиції й гранти”.

Підводячи підсумки, агентство вибрали і нашу Баришівську ТГ, яке демонструє гарні приклади ефективних комунікацій з жителями громади, інвесторами, донорськими організаціями, бізнесом та з органами виконавчої і законодавчої влади.

Наразі виконуючою обов’язки голови Баришівської селищної ради Надією Слухай надано коментар у телефонному режимі про успішні приклади ефективних комунікацій з досвіду Баришівської громади.

Також наша громада має можливість взяти участь у публічних заходах за результатами дослідження, під час яких буде створено комунікаційний майданчик для голів ТГ та представників інвестиційної спільноти і донорських організацій.

Разом зможемо більше