У ЄДНАННІ -НАША СИЛА!

Проведення децентралізації передбачає не тільки збільшення можливостей, а перш за все це збільшення відповідальності. Тож, враховуючи ситуацію, яка склалась сьогодні  в Україні під час пандемії короновірусної хвороби, Баришівська об’єднана територіальна громада не залишається осторонь актуальних проблемних питань. Дякуємо всім  волонтерам, благодійникам, представникам бізнесу, які щоденно надають матеріальну, фінансову допомогу.

На 30 березня 2020 року для вжиття заходів з подолання пандемії медичним закладам Баришівської громади виділено:

0,083 млн. грн – з обласного бюджету;

1,221 млн. грн  – з місцевого бюджету;

0,050 млн. грн – кошти « великого бізнесу»;

0,021 млн. грн – інші джерела ( волонтерські та благодійні кошти громадян ).

Всі кошти  використовуються медичними закладами згідно нагальних потреб сьогодення. Але це далеко не ті обсяги, які достатні для медпрацівників. Тому, будемо щиро вдячні небайдужим людям.