У відділеннях «Укрпошти» на Київщині відсьогодні почали вакцинувати пенсіонерів

Пенсіонери Київщини можуть отримати щеплення від коронавірусу у відділеннях «Укрпошти». Сьогодні та завтра мобільні бригади працюватимуть паралельно в 12-ти громадах.

Про це повідомив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Зробити процес вакцинації проти коронавірусу зручним і доступним для всіх жителів регіону – це наше ключове завдання. І ми продовжуємо працювати в цьому напрямі. Окрім центрів і пунктів щеплень, ми відтепер даємо можливість вакцинуватись пенсіонерам і у відділеннях «Укрпошти». Уже охопили 12 громад. Далі перелік будемо оновлювати. Це дозволить нашим людей похилого віку убезпечити своє здоров’я від важкого перебігу коронавірусу, який при наявності хронічних хвороб може призвести до складних і непоправних наслідків», – прокоментував Василь Володін.

Адреси відділень «Укрпошти», де можна зробити щеплення 7 і 8 жовтня