У ці останні травневі дні адресуємо щирі слова вітання всім, хто причетний до свята Останнього дзвоника в Баришівській громаді!

Цей навчальний рік не був схожим на інші через карантин. Усім бракувало спілкування, шкільних зустрічей, веселих перерв. Втім, чергову сходинку в освоєнні знань подолано.

Свято останнього дзвоника – радісне й сумне водночас. Для першачків – це щастя ще непізнаваного смаку навчання та шкільної дружби, а для випускників – прощання з дитинством.

Любі учні навчальних закладів Баришівської ТГ, ви отримали навички працювати і в класах, і в режимі дистанційної освіти, спілкуватися та звітувати про свої результати як офлайн, так й онлайн.

Шановні вчителі, ви гідно виконали свою місію – сформували життєві компетентності учнів і вдало, за необхідності, переорієнтувалися на «дистанційку», не втративши при цьому якість освітнього процесу.

Глибоко вдячні вам, батьки! Ви своєю щоденною турботою та любов’ю допомагали дітям пізнавати світ, створили умови та підтримали своїх дітей у новому форматі навчання.

Тож вітаємо всіх із святом та бажаємо всім здоров’я, нових вражень, позитивних думок та яскравих емоцій!

Нехай цьогорічний останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм та вірою в завтрашній день!