У ПЕРЕДЧУТТІ НОВОРІЧНИХ СВЯТ…

Новорічні свята в Баришівській громаді неодмінно супроводжуються прикрашанням, як власних осель, так і вулиць і головної площі. Але головною окрасою у цей час все ж неодмінно є головна новорічна ялинка громади.

У кожному старостинському окрузі Баришівської громади буде встановлено та прикрашено новорічну красуню.

А от у смт Баришівка, щороку прикрашають справжню живу ялинку, яка росте біля будівлі Баришівської селищної ради. Це дерево заввишки 18 м. Саме його і засвітять у день Святого Миколая.

Також 19 грудня готується цікава розважальна програма для дітлахів,з 14.00-16.00- працюватиме резиденція Святого Миколая

Тож, запрошуємо усіх бажаючих 19 грудня . весело та змістовно провести зимовий вечір.