У навчальних закладах Баришівської громади вiдбулися заходи до дня Святого Миколая

Лише раз на рік Святий Миколай відвідує Землю, проявляє свою неземну любов до маленьких діток. На те він Святий, що перетворює грудневу ніч у казку, повну загадковості і таємниць.Святий угодник знає все про кожну дитину– чи вона лагідна, чи гарно поводиться, чи допомоає мамі, чи намагається добре вчитися…

У різних країнах Святого Миколая називають по–різному:Санта Клаус(Америка),Сінтерклаас(Нідерланди), Пер Ноель(Франція),Йолопукі(Фінляндія), Баббо Натале (Італія), Товліс Папа (Грузія).

В Україні відвідування Святим Чудотворцем домівок має виховне значення.

Найчастіше Святий розносить дарунки чемним, хорошим дітям. Це примушує інших задуматися: що лише добро може мати винагороду, лише хороші вчинки зараховуються і віддячуються. Ніщо не дарується просто так, все треба заслужити і в Бога і у Святого Миколая.

“Сьгодні була нагода по проханню батьків відвідати учнів 3″А” і 3″В” класів Баришівського ЗОШ імені М,Зерова і провести з ними уроки на тему прийдешнього свята Святого Миколая” -настоятель Свято-Успенського храму Баришівки отець Любомир. Вiн зустрiвся з дiтками,розповiв багато цiкавого про життя святого Миколая, роздав подаруночки.