У Бориспільському районі розпочали капітальний ремонт дитсадка в рамках «Великого будівництва»

У селі Студеники Бориспільського району розпочався капітальний ремонт дитсадка «Малятко». Цей об’єкт включений до програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Про це сьогодні, 17 червня, під час онлайн-брифінгу проінформував заступник очільника Київщини Андрій Лісовик.

«Двоповерхова будівля, у якій розташовується дитсадок, була збудована в 1980-му році. Нещодавно ми розпочали її капітальний ремонт. Зараз підрядники проводять підготовчі роботи на будівельному майданчику. У наших планах – впровадити заходи з енергоефективності. Це дозволить зменшити рівень споживання енергетичних ресурсів. Відповідно на 30% зекономимо бюджетні кошти», – зазначив Андрій Лісовик.

Зазначимо: окрім дитсадка в Студениках, до програми «Велике будівництво» на Київщині включено цьогоріч ще п’ять закладів дошкільної освіти. Після реалізації усіх проєктів в області з’явиться 140 нових місць для дошкільнят, а ще пів тисячі дітей отримають поліпшені умови навчання.