У Білоцерківському районі на Київщині розбудовують дорожню інфраструктуру

У Білоцерківському районі продовжується розбудова дорожньої інфраструктури в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будвництво». Один із обєктів, який зараз оновлюється, – це дорога Сквира-Руде Село.

Про це сьогодні, 7 грудня, зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Якісний асфальт має бути не тільки на трасах, а скрізь. Від цього залежить комфорт наших жителів. Тож до програми «Велике будівництво» ми включили низку сільських доріг. Саме зараз активно працюємо над реалізацією цих проєктів, у тому числі й в Білоцерківському районі», – прокоментував Василь Володін.

За цей рік підрядники проклали на обєкті 2,8 км верхнього шару дорожнього покриття, влаштували 5,6 км обочини, а також 8,4 км дорожньої розмітки. Зараз там проводять роботи з освітлення.

Нагадаємо, що новий асфальт також прокладають і в Обухівському районі. Зокрема капітальний ремонт триває між Кругликом, Кременищем і Ходосівкою.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА