Творчі канікули

КЗ КОР “Київська обласна бібліотека для дітей” ( генеральний директор: М. П. Зніщенко) підвела підсумки обласного туру по Київській області Всеукраїнського конкурсу “Творчі канікули”.

На обласний тур конкурсу було представлено 85 літературних робіт читачів-дітей з районних, міських, сільських бібліотек Київської області.

Переможці, за умовами конкурсу, були визначені у 2-х вікових категоріях (11-13 років та 14-18 років) в 7-ми номінаціях по кожній віковій категорії.

Роботи переможців і Витяг з протоколу за підсумками обласного туру Всеукраїнського літературного конкурсу “Творчі канікули” по Київській області КЗ КОР “Київська обласна бібліотека для дітей” направила до Національної бібліотеки України для дітей 24 вересня 2019 року ( у відповідності до поставлених нею термінів) для участі у заключному турі конкурсу.

Ознайомитися з роботами переможців обласного туру зазначеного конкурсу можна буде на сайті КЗ КОР “Київська обласна бібліотека для дітей” по мірі відновлення його функціонування.

Переможцями обласного туру Всеукраїнського літературного конкурсу “Творчі канікули” по Київській області визначено у віковій категорії читачі-учні (вихованці) 14-18 років

Номінації:

«Моя майбутня професія»