Триває благодійна акція «ДОБРО ЛЮДЯМ»

Благодійність є найбільшим виявом гуманності, бо саме завдяки цій людській здатності – безкорисливо прийти на допомогу іншим – у цьому світі не зникне добро.
Допомога в рамках Меморандуму про партнерство та співпрацю з директором Благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд «Сприяння розвитку медицини» О.Ю. Овечко та представниками Громадської організації «Медико – соціальний захист людей з інвалідністю та ветеранів» та Баришівською селищною радою триває.
З метою виконання Всеукраїнської благодійної програми «ДОБРО-ЛЮДЯМ» селищним головою Олександром Вареніченком, спеціалістами Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Баришівської селищної ради в вересні– жовтні місяці надана благодійна допомога у вигляді дорослого та дитячого одягу, взуття, дитячих іграшок, жіночі засоби гігієни, інвалідні візки (б/в), велосипеди (б/в), ліжка (б/в), матраци (б/в) 22 сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах, багатодітним, учасникам АТО, сім’ям, у яких проживають особи/діти з інвалідністю, внутрішньо переміщені особи, люди похилого віку. Всього під час акції охоплено 433 особи Баришівської громади.
Акція продовжується…
Дякуємо, Міжнародному благодійному фонду за надану допомогу та небайдуже ставлення до людських потреб нашої громади.