Традиції – як ріки: в них є джерело і початок, а потім вони течуть без строку! Нехай ця добра започаткована справа стане ще однією традицією громади

«1 червня Володимиру Семеновичу Євтушенку мало б виповнитися 70 років. І 1 червня- міжнародний День захисту дітей. Тож ми будемо дбати про дітей, про їхнє майбутнє і захищати іх. А велопробіг пам’яті мого батька, Володимира Євтушенка,віднині буде проводитися щороку!»- з такими словами звернувся Микола Євтушенко до громади с. Коржі.

Адже цього дня відбувся перший велопробіг для різних вікових груп пам’яті колишнього вчителя фізкультури, великого ентузіаста і відданої фізкультурі і спорту людини, мрійника і неординарноі особистості Володимира Семеновича Євтушенка.

Уже зранку в центрі села збиралися велосипедисти. Підтримали ініціативу Миколи Євтушенка і родина, і друзі Володимира Семеновича, і місцева влада та керівництво ОТГ.

Велопробіг став справжнім святом – з музикою, оформленням, призами і солодощами! Приємно, що завітали і Баришівськоі велосипедисти, і велотуристи з Селища!

На початку виступили з промовами представники громади та гості.

Так колишній сільський голова і колега Володимира Семеновича Ірина Стомаченко розповіла цікаві історії, пов’язані з педагогічною діяльністю Володимира Семеновича. Адже там, де був він, завжди були перемоги команд. Найяскравішою сторінкою була поїздка до м. Снєчкус, де маленькі футболісти вибороли перемогу в міжнародному турнірі з футболу. Володимир Семенович умів зацікавити школярів, мав безліч новаторських ідей, а ще мав почуття гумору і тонку ліричну душу. Часто читав власні вірші.

Привітала учасників велопробігу секретар ОТГ Надія Слухай, наголосивши, що такі заходи об’єднують, мотивують, і коржівський старостинський округ є прикладом для інших.

Колишні колеги і друзі дякували синам Володимира Семеновича за пам’ять про батька. Адже вони стали його продовженням, і втілюють в життя нові цікаві ідеї. Завдяки Миколі Євтушенку зявилася фотозона «Я люблю Коржі», він доклав багато зусиль для реконструкції стадіону, будівництва дитячого майданчика та інших справ.

Велопробіг – це можливість і показати силу і спритність, і згадати хорошу людину. Також, поряд з футболом, віднині буде новою формою залучення до спорту.

Найцікавішою сторінкою став, власне, сам пробіг.

Спочатку стартували маленькі коржівчани від 4 до 12 років. Для них дистанція була коротшою.

Потім старт був для старших. Причому найстаршому учаснику було 66 років!

На вправних велосипедистів чекали призи – кубки, грамоти, пам’ятні медалі і футболки! А ще – морозиво і торти!

А перемогла сьогодні людяність, пам’ять і любов!