Тематичні заходи «Афганістан – це рана, що не перестає боліть»

В бібліотеках Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, який щорічно відзначається 15 лютого, оформлені книжково-ілюстративні виставки, викладки літератури та проведено бібліографічні огляди літератури «Афганістан – подвиг, біль, пам’ять».

Бібліотекар бібліотеки-філіалу с. Рудницьке  Н.М. Василенко провела годину-спогад «У їхній долі був Афганістан» для учнів 10 класу Рудницького НВК (вчитель історії – К.П.Іващенко).

У приміщенні актового залу адміністративної будівлі Паришківського старостинського округу проведено годину пам’яті «Болить і досі всім Афганістан». Захід організувала бібліотекар бібліотеки-філіалу с. Паришків В.М.Петренко спільно з Паришківським НВК. На зустріч з учнями школи та жителями села завітали учасники бойових дій на території Афганістану Юрій Анатолійович Сербиненко та Володимир Ілліч Яценко.

Годину пам’яті «Афганістан: подвиг, біль, пам’ять»  біля пам’ятного знака в парку Вічної слави за участю воїна-афганця Володимира Петровича Демченка, депутата Баришівської селищної ради Валерія Володимировича Стешенка та жителів села Гостролуччя організувала завідуюча бібліотекою-філіалом с. Гостролуччя В.І. Кириленко.

Зав. методично-бібліографічним відділом Баришівської ЦБС, Лавріненко Н.І.