Тарифи на Київщині мають бути економічно обґрунтованими та соціально справедливими, – Василь Володін

Ціноутворення тарифів на комунальні послуги для населення мають бути економічно обґрунтованими та соціально справедливими. Саме тому на Київщині вирішили провести комплексний аудит вартості води, електроенергії, опалення та газу для населення.

На цьому акцентував голова облдержадміністрації Василь Володін сьогодні, 21 січня.

«Президент України Володимир Зеленський наполягає на обов’язковій соціальній справедливості тарифів для населення. Безпосередньо на Київщині ми вже почали відповідну роботу. Йдеться про підготовку до аудиту цін на комунальні послуги. У цьому питанні важливою є співпраця з очільниками територіальних громад. Сподіваюсь на їх підтримку та відповідальність задля добробуту жителів області», – зазначив Василь Володін.

Він нагадав, що за ініціативою Президента Кабмін уже напрацював інструменти для тимчасового зниження цін на газ для населення до 6,99 грн за 1 кубометр. Передусім це стосувалось індивідуальних домогосподарств.

Тепер у Офісі Президента повідомляють, що Уряд отримав завдання розглянути з представниками органів місцевого самоврядування пропозиції від НАК «Нафтогаз України» та напрацювати відповідні механізми для вирівнювання тарифів для всіх соціальних категорій.

Нараду з цього питання вже провели. Таким чином Кабмін допоможе зняти додаткове навантаження з органів місцевого самоврядування. А пропозиції НАК «Нафтогаз України» дадуть змогу збалансувати ціни на газ на програми централізованого опалення в містах і селах.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА