Святкування Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Працівники ВІДДІЛУ КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ АПАРАТУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БАРИШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ відвідали обласне святкування Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, де були нагороджені грамотами, подяками за багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.

Урочисті віншування працівників культури з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Вже стало доброю традицією на початку листопада вшановувати тих, хто своєю натхненною працею, навичерпним оптимізмом та любов’ю до обраної професії наповнює серця інших людей радістю, оптимізмом, з буднів робить свято та пов’язує себе зі світом культури та мистецтва.

7 листопада 2019 року у великій сесійній залі Київської облдержадміністрації відбулися Обласні урочисті заходи з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Делегація працівників культури Баришівщини мали змогу насолодитися святковим дійством, яке відбувалося на сцені.

Церемонію святкування Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва урочисто відкрили – В’ячеслав Кучер (заступник голови Київської облдержадміністрації), який зачитав Вітальну адресу від голови Київської облдержадміністрації Олексія Чернишова; Тетяна Семенова (перший заступник голови Київської обласної ради), яка привітала працівників культури від імені голови Київської обласної ради Миколи Стариченка.

Вітали працівників культури та майстрів народного мистецтва начальник Управління культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації Ігор Золотоверх та за дорученням Президії – голова Київської обласної організації Профспілки працівників культури України Тетяна Яковенко.

Керівники області сказали слова щирої подяки за невтомну творчу працю всім тим, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Наголосили, держава починається з культури та є основою розвитку народу і самобутності української нації, незримою силою, яка формує особистість кожної людини. Адже в складні моменти саме культура стає генератором сили, своєрідним антидепресантом, яка лікує, надихає, дарує крила, а працівники культури роблять цей світ кращим.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію та вагомий внесок у розвиток культурного середовища області відзначені кращі працівники культури Баришівщини. Подяками Управління культури, національностей та релігій КОДА відзначені Людмила Новицька (секретар керівника відділу культури та туризму апарату виконавчого комітету Баришівської селищної ради) та Петро Петруньок (акомпаніатор народного аматорського хорового колективу «Жайвір» Культурно-мистецького центру Баришівської селищної ради).

Подяки Київської обласної організації Профспілки працівників культури України за активну профспілкову діяльність та з нагоди професійного свята вручені Тетяні Лапі (завідуюча бібліотекою-філіалом с. Коржі, голова пройкому бібліотечних працівників району) та Наталії Аксьон (завідуюча відділом з основних видів діяльності Культурно-мистецького центру Баришівської селищної ради, скарбник профспілки працівників культури).

Вітальними листами від голови Київської облдержадміністрації відзначені працівники культури: Парасковія Тиха (директор будинку культури села Семенівка) та Олег Талалай (завідуючий сільським клубом села Дубове).

І навіть у своє професійне свято, талановиті працівники культури та майстри мистецтва не залишили присутніх без своєї творчості. Як завжди дарували душевні пісні, запальні танці та проникливі музичні твори майстри своєї справи – акордеоніст Анатолій Скоробагатько, Народний артист України Віктор Тетеря, український музичний гурт «Шпилясті кобзарі» (художній керівник – Ярослав Джух), вокально-інструментальний ансамбль «Соломія», Народна академічна хорова капела імені Павла Чубинського.

Провідний спеціаліст відділу культури та туризму Баришівської селищної ради, Н.В.Кулик