Святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня успішно пройшов сьогодні в Баришівському Культурно- мистецькому центрі для всіх бажаючих!

З вітальним словом до прекрасної половини людства звернувся голова Баришівської селищної ради Олександр Вареніченко та голова Районної ради Володимир Гуменюк.

Море квітів передали в зал для кожної пані)

Сьогодні, в цей березневий день, напередодні, ми святкуємо радісне і водночас величне у свої красі свято)

Справді величне, адже присвячене жінці!

Жінка! Скільки в цьому слові ніжності, мудрості, сили, доброти і надії. У ній поєдналося все прекрасне, добре, чисте. Адже жінка – кохана, дружина, хранителька сімейного вогнища і вона прийшла в світ для любові.

Ви запитаєте, що потрібно жінці для щастя? Навряд чи мужчинам збагнути це вдасться.

Та все ж, щоб життя вам здавалося раєм сьогодні від щирого серця бажаєм: здобутків у праці, здоров‘я міцного, погоди ясної, любові палкої.

Дітей дуже чемних і завжди слухняних,

Щоб в школі не мали оцінок поганих,

Свекрух, щоб жили якомога подалі,

А дім обминали всі біди й печалі.

І щоб чоловік не хропів цілу ніяку,

Роботу робив, цілував ніжно в щічку!

Щоб сонечко ясно світило із неба…..

Ну, що ще для повного щастя нам треба?

Сьогодні для щастя присутніх в залі – танцювали і співали, а чарівні ведучі передавали позитивний святковий настрій на всі вихідні!

Якщо красива жінка гарно співає – нею захоплюються всі чоловіки!

Якщо на сцені – талановитий співак – кожній жінці в залі здається, що він співає тільки для неї.

Шановні жінки! Давайте частіше підіймати голови в нічне зоряне небо, знайдемо свою зірочку, подумки покладемо її собі на долоню і можливо саме це допоможе нам зрозуміти, що наша доля в наших руках і що саме від нас залежить наше майбутнє!

Хоча насправді, якщо чесно, нам так хочеться бути слабкими, що про нас піклувалися і дбали, що дарували квіти не тільки на свята, щоб сильне чоловіче плече завжди було поруч!

Друзі, усі ми хочемо вам щиро побажати, щоби ви на свої печалі дивилися у мікроскоп, а на радощі – у телескоп. Щоб руки, простягнуті до вас, завжди були дружніми, а вуста коханими.

Зі святом і до нових зустрічей!