СВІТ МАЙБУТНЬОГО ОЧИМА ДІТЕЙ

12 липня в приміщенні культурно-мистецького центру Баришівської ТГ відбувся соціально-благодійний проєкт «Світ майбутнього очима дітей”, мета якого – віднайти якомога більше талановитих дітей в різних регіонах України!
Всеукраїнський соціально-благодійний проєкт проходить у 12 областях України, загалом в ньому задіяно понад 200 шкіл і близько 13 тис. учнів! Баришівська громада – одна з 60 громад, які задіяні в проєкті!

Конкурс такого рівня відбувся лише в 2 містах України і Баришівка – одне з них!

Виставка творчих дітей громади вразила надзвичайними авторськими роботами з глибоким змістом і вірою в Перемогу!

Автори робіт різних вікових категорій – це вихованці мистецьких шкіл, гуртків сільських закладів культури громади, Центру позашкільної роботи “Мрія”.

Учасники гала-концерту – вихованці Баришівська дитяча музична школа, народного ансамблю спортивного бального танцю «Юність», зразкового ансамблю сучасного танцю «Карнавал» ЦПР «Мрія» – будуть відібрані на Всеукраїнський гала-концерт!

Секретар селищної ради Олександр Ільченко взяв участь в церемонії нагородження талановитих дітей Баришівської громади. Загалом було нагороджено понад 100 дітей в різних категоріях!

Ініціатор та партнер проєкту – Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV і радіо “П’ятниця”!
Організатор – Київська концертна агенція «Садиба Мьюзік» в особі засновника і власника агенції Віталія Рябчуна та директора Ірини Коваленко.
Раді були бачити і чути в якості ведучого народного артиста України, телеведучого Анатолія Гнатюка!
Інф. відділу культури та туризму
Переглянути статистику та оголошення
Просувати допис