Сьогодні відбувся Київський регіональний он-лайн семінар-тренінг ІІІ етапу навчальних заходів «Сучасні підходи до адміністрування соціального захисту на рівні територіальних громад»  за участю заступника міністра соціальної політики України Віталія Музиченка, директора департаменту соціального захисту населення КОДА Ігоря Мещана, представників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення територіальних громад та управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій.

На он-лайн семінарі виступила начальник відділу соціального захисту населення Людмила  Маценко, яка поділилась досвідом впровадження автоматизованої системи надання адміністративних послуг соціального характеру в Баришівській територіальній громаді. Для надання соцпослуг жителям громади із застосуванням електронного документообігу з 1 липня 2020 року впроваджено програмний комплекс «Соціальна громада».

На даний час 1936 звернень громадян передано в електронному вигляді на призначення державних соціальних допомог, пільг та субсидій до управління соціального захисту населення. Кожен мешканець Баришівської  територіальної громади за місцем проживання може отримати близько 70 адміністративних послуг соціального характеру.