Створюємо Нову українську школу в Баришівській громаді: в якій комфортно всім учасникам освітнього процесу і учням і вчителю…

З 16.08 до 26.08 знову сіли за парти 20 педагогів Баришівської громади, які навчатимуть учнів перших класів закладів освіти Баришівської ТГ у новому навчальному році.

Багато цікавого дізналися вчителі від тренера Світлани Рогульчик. Адже вона не тільки тренер, а і вчитель. Спілкування, обмін досвідом, нагадування призабутого, щоденні позитивні враження залишилися у вчителів, які навчалися для роботи в умовах НУШ. Все більше педагогів долучаються до впровадження реформи Нової української школи. Вони вже знають як організувати нове безпечне освітнє середовище, застосувати педагогіку партнерства, зробити школу дружню до дитини.

Реформа набирає обертів. З першого вересня новий старт. Удачі всім, хто причетний до освіти Баришівської громади!