Спільні проекти з МХП: цікаво та пізнавально!

Тож вкотре приєднуємось до ініціативи представників компанії та підтримуємо проект #Жінка_МХП і також долучаємось зі своїм проектом  #Жінка_ Баришівської громади

Саме жінка символізує жіночність, ніжність, чистоту та красу.

Мету проекту сформулюємо так: розкажемо на наших офіційних сторінках  про жінок як професіоналів, лідерів, особистостей, які мають чіткі цілі, хобі та орієнтовані на саморозвиток для підвищення самооцінки, внутрішньої мотивації, задоволення від своєї діяльності та творчої самореалізації

«Вона помічає красиве, любить саме життя. Говорить, що сильна, але поряд з своїм надійним чоловіком здається соромязливою. При цьому має сильний внутрішній стержень, і ніколи не дозволить себе образити, завжди бездоганно виглядає, і кругом встигає. Її обожнюють діти. Її люблять рідні, поважають колеги, бояться вороги, хоча таких практично немає. Нею захоплюються. Все, за що вона береться неодмінно має успіх.

Вона невиправна оптимістка, котра ніколи не опускає руки. У будь-якій справі, за яку болить її серце – вона щаслива. Ось секрет її повноцінного життя.

Знайомтесь, Мурашко Марина начальник відділу з питань земельних та майнових відносин ТОВ “МХП-Агро-С”. Працює в агрохолдингу МХП з 2013 року та є депутатом Баришівської ОТГ.

Своєю працею, громадською активністю заслужила неабиякий авторитет серед колег. Сприяє створенню у колективі здорового морально – психологічного клімату.

«Люблю свою роботу і завжди прагну до ефективного результату, як серед колег так і пайовиків. Ніколи не втомлююсь повторювати, що орендодавці землі — стратегічні партнери МХП, з якими співпраця є продуктивною та плідною. В ТОВ «МХП-Агро-С» близько 7 тис стратегічних партнерів (пайовиків). Холдинг в свою чергу продовжує інвестувати в інфраструктуру сіл, селищ та міст, де веде діяльність підприємство: допомагає залучити кошти в ОТГ, інвестує в розвиток медицини, інфраструктурні проєкти, фінансує проєкти в сфері освіти тощо.

Для успішної та довготривалої роботи на землі, пайовик займає значне місце у житті компанії, є її стейкхолдером. Комунікації та соціальна політика будуються на проведеному аналізі, та  спрямовані на кожного конкретного власника землі. Лише таким чином можна забезпечити довготривалу оренду та уберегтись від рейдерства» ділиться секретом свого успіху Марина Мурашко.

“Традиційно рибалка та футбол вважається чоловічим заняттям, але стверджувати, що жінка, рибалка та футбол несумісні – це неправильно. Дуже часто з сімєю їздимо на риболовлю та граємо в футбол  і саме там дозволяю собі відпочити від повсякденних турбот та отримати заряд бадьорості” розповідає Марина.

Ось така вона сучасна жінка лідер, кохана дружина, любляча матуся та знавець своєї справи.

P.S. відкриєм маленький секрет ) далі буде…в рубриці «Кохання в МХП».»