Сьогодні в Баришівській громаді стартував проєкт Крила «Жінки залучені: шлях до зростання та економічної безпеки»

Проєкт « Крила» впроваджує Всеукраїнська благодійна організація «КОНВІКТУС УКРАЇНА» в партнерстві з Інститутом Пакт та за підтримки Уряду Канади

«Крила»- це дійсно унікальний економічний проєкт для розвитку та розкриття потенціалу жінок.Він дає змогу пройти мотиваційну програму «Майстерня можливостей» для досягнення своїх життєвих цілей та покращення якості життя, допомагає посилити особисті та професійні компетенції для працевлаштування чи розвитку підприємництва.

Координатором по Баришівській ТГ є Лілія Гук. Заняття з учасницями, які вже пройшли співбесіди розпочнуться після травневих свят.

Нагадаємо! Основним критерієм щодо участі представниць громади в проекті : жінки від 18 років,не працевлаштовані, або ті, які мають нестійку, сезонну занятість, мають бажання розвиватися та готові реалізовувати свої мрії.

Представники Баришівськоі селищної ради спільно з представниками проекту прагнуть змін на краще для тих, хто потребує допомоги саме зараз!