Сьогодні Україна відзначає День Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та День Захисника і Захисниць України!

В Баришівській громаді пройшов Мітинг, присвячений Дню захисника і захисниць України.

Боротьба за свою незалежність й зараз триває в нашій країні.  І ця боротьба, незважаючи на всі проблеми, які існували у нашому суспільстві, змогла згуртувати українську націю.

Багато втрат понесла  Україна в різні роки війни серед них  і наші земляки, а їх не зрахувати. Ми кожного дня проходимо повз Меморіал Слави і згадуємо роки Другої світової, Афганістану, а тепер, знаючи, що вона триває і війни на Сході України, кожного дня вдивляємося в очі загиблих героїв – наших земляків, які спостерігають за нашими вчинками з небес…

Сьогодні наші захисники і захисниці, військовослужбовці, волонтери, керівники органів місцевого самоврядування, родини загиблих, молодь, жителі зібралися, щоб вшанувати пам’ять загиблих у війнах, які торкнулися нашої землі та її жителів.

У всіх населених пунктах нашої громади будуть покладені квіти до Меморіалів Слави, братських могил, могил героїв загиблих в роки Другої світової війни, загиблих на територіях інших держав, в зоні антитерористичної операції.

Перед світлою пам’яттю всіх загиблих за свободу і незалежність  України, тих, хто не повернувся – схиляємо голови.

В знак глибокої поваги до матерів загиблих синів, що подарували нам мирне небо, селищним головою Олександром Вареніченком та головою ГО «Зубр» Богданом Лозіцьким, вручено знакові подарунки.

Горить свіча і пам’яті сльоза додолу з неї краплями стікає,

Земля ридає, плачуть небеса – Героїв Україна пам’ятає!

У храмі Свято-Троїцької Парафії відбувся молебень за здоров’я захисників  і захисниць України та українського козацтва.

Після молебня, ПАНАХИДА за воїнів, що віддали своє життя, захищаючи нашу Україну.

Дякуємо всім, хто підтримує наших воїнів-захисників, хто в серці молиться за Україну, хто свято вірить в її незалежність!

СЛАВА УКРАЇНІ!!!