Шкільний сад випускників

Учні 11 класу Морозівського НВК ім. Д.Поповича вирішили посадити дерева на подвір’ї школи, а ще започаткували нову традицію у нашій школі – відтепер кожен випускний клас висаджуватиме на пам’ять про себе фруктові дерева. Пройде час, випускники стануть дорослими людьми, а разом з ними виростуть саджанці, перетворяться на красиві дерева. В пам’яті залишаться приємні спогади про найкращі роки, які пройшли у рідній школі і згадка про висаджування дерев.
Думаємо, це стане чудовою традицією для наших випускників і шкільний сад щорічно поповнюватиметься новими саджанцями.
Впевнені, що дерева приноситимуть радість багатьом поколінням, які відвідуватимуть Морозівську школу. А можливо хтось із школярів у дорослому віці приведе сюди своїх дітей та показуватиме «Сад випускників», який садили власноруч.