Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Кожна дитина – мрійник…

За підтримки селищного голови О.П. Вареніченка Центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Баришівської селищної ради розпочав благодійну акцію ” Здійсни дитячу мрію”. Напередодні свята 29 дітей з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах малювали свої заповіті мрії, які частково вже здійснилися 1 червня. Багато позитивних емоцій отримали діти в приміщенні ЦПР “Мрія”(С.А. Головерда) від ляльок Міккі Маус та Лол (представники служби в справах дітей та сімї Баришівської селищної ради), а також на території Волошинівської сільської ради (в.о. старости Л.В. Макаренко).

Малюйте свої мрії, можливо, саме завдяки конкурсу вони здійсняться!

Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть гідними людьми і неодмінно стануть гордістю України.