Щорічна церемонія нагородження випускників, переможців та призерів

Щорічна   церемонія нагородження випускників, переможців та призерів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та конкурсів у 2019-2020 н.р.- в звязку з карантинними обмеженнями відбулася цьогоріч трішки в іншому форматі…

Сьогодні  в рамках позачергової сесії Баришівської селищної ради відбулося урочисте вручення стипендій випускникам-переможцям та призерам обласних етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН та учнівських олімпіад з базових дисциплін за 2019/2020 навчальний рік.

На засіданні були присутні учні, які здобули перемоги у важливих змаганнях та конкурсах, мали можливість проявити свої здібності у різних галузях (міжнародні мовно-літературні конкурси, всеукраїнські конкурс-захист науково-дослідницьких робіт, інтерактивні конкурси з базових дисциплін і т.д):

– Коваленко Аркадій, випускник Баришівського НВК, переможець обласного етапу олімпіади з інформатики, призер олімпіади з фізики;

–  Розумець Альона, випускниця Баришівської загальноосвітньої школи I-III ступенів ім. М.Зерова, призер олімпіади із української мови та літератури; призер конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН;

– Бондарєв Олександр, випускник Баришівської загальноосвітньої школи I-III ступенів ім. М.Зерова, призер олімпіади з технічної праці;

– Мариниченко Олександра, випускниця Баришівської загальноосвітньої школи I-III ступенів ім. М.Зерова, призер олімпіади з географії;

– Середа Лідія, випускниця Лукашівського НВК, призер олімпіади з екології

Юні дослідники презентували дослідження, над якими працювали протягом року.

Голова Баришівської селищної ради Олександр Вареніченко та начальник освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради Олена Бойко вручили стипендії учням-переможцям та призерам інтелектуальних конкурсів у 2019/2020 навчального року, побажали ще більше перемог та запросили до співпраці з молодіжними проектами і надалі.

Голова профспілки працівників освіти і науки України Баришівської селищної ради Віра Ворона також відмітила активну молодь: Середу Ліду та Мариниченко Олександру.

Психологи стверджують, що немає не талановитих людей, потрібно тільки вчасно виявити і розвинути обдарування. Досягнення  учнів Баришівської громади– це результат плідної праці вчителя та особистих зусиль учня.