#Щасти_на_ЗНО!#

25 червня 2020 року розпочалась основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання тестуванням з математики, в якому зареєструвались 71 випускник 11-х  класів із 8 закладів освіти Баришівської селищної ради: Волошинівського НВК ім.. Р.Лужевського, Морозівського НВК ім. Д. Поповича, Перемозького НВК, Селищанського НВК, Баришівського НВК, Лукашівського НВК, Рудницького НВК, Баришівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М.Зерова.

Відділом освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради організовано підвезення здобувачів освіти до  пунктів тестування  м. Яготин та в зворотному напрямку дотримуючись всіх норм та правил, які запроваджені в  умовах карантину, у зв’язку з протидією поширенню коронавірусної інфекції: складені та погоджені з управлінням патрульної поліції в Київській області маршрути; проведено санітарну обробку транспорту; учасникам ЗНО та супроводжуючим особам проведено термометрію та перевірено наявність засобів індивідуального захисту та обов’язкових документів.

Працівники  відділу освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради, батьки та педагоги  сьогодні підтримали майбутніх абітурієнтів гаслом  #Щасти_на_ЗНО!#, а Олена Бойко, керівник відділу освіти, молоді та спорту побажала всім учасникам тестування: «Вірити в себе, не зупинятися на досягнутому і впевнено йти до своєї мети!»