Шановні жителі Баришівської громади!

Великдень в Україні – одне з найбільших і найважливіших церковних свят. Воно символізує перемогу життя над смертю і спасіння людського роду від страшних бід.

Традиційно в ніч перед світлим Воскресінням Христовим віряни йдуть до церкви на пасхальне Богослужіння.  На превеликий жаль, Великдень в цьому році нам доведеться відсвяткувати в умовах карантину та  утриматися від відвідування храмів, саме через те, що пік захворюваності на страшну хворобу медиками прогнозується  на час великодніх свят. Сьогодні не час на егоїзм та легковажність, бо виклик, з яким ми зустрілися, об’єднує всіх і не робить різниці між людьми. На коронавірус може захворіти кожен, хто знехтує правилами захисту та самоізоляції. Хвороба не вибирає! Нею хворіють і багаті, і бідні, і священники, і віряни, нею захворіли мільйони людей в світі.

Шановні краяни!

В зв’язку з посиленням заходів, спрямованих на недопущення розповсюдження коронавірусу в Україні, всі великодні богослужіння будуть перенесені в онлайн. Наполегливо  рекомендую в Великоднє свято всім залишатися вдома й дивитися онлайн-трансляцію богослужіння в інтернеті чи по телевізору, а паски (за рекомендаціями священнослужителів) в кожній родині може освятити найстарший член родини за допомогою молитви і йорданської води. Найперше, і це варто пам’ятати, благословляє і освячує страви молитва. Будьте певні, що страви будуть благословенні через молитву, яка долає будь-які відстані.

Бережіть себе та своїх рідних, особливо людей похилого віку, які є в групі ризику! Бажаю всім благодатного Великодня!

З повагою, Олександр Вареніченко