Шановні громадяни!

Баришівська селищна рада інформує жителів про те, що відповідно до ст.21 закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» 16 лютого 2021 року о 10.00 хв. в приміщенні сільського клубу с.Пасічна відбудуться громадські слухання з метою врахування громадських інтересів у розробленні плану для будівництва та обслуговування будівель, які знаходитимуться за межами населеного пункту с. Пасічна, Київської області. Замовник документації –Глінчевський Денис Станіславович.

З вищенаведеними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися в Баришівській селищній раді за адресою :смт Баришівка, вул.Центральна, 27, відділ земельних ресурсів селищної ради.

Пропозиції та зауваження просимо надсилати до 17.00 год 00 хв. 15 лютого 2021 року на адресу Баришівської селищної ради