Шановні ” дошкільники!” СПАСИБІ ВАМ Й НИЗЬКИЙ УКЛІН!!!

За праці слід, що у дошкіллі залишили!

Професійне свято- свято, встановлене з метою вшанування працівників певної професії, сфери діяльності або господарства, а якщо це свято на рівні держави, то це свідчення виняткового значення та впливу на її розвиток. Всеукраїнський День дошкілля встановлено з 2011 року, але для нас- це свято, яке стоїть першим після величного Дня Матері, адже це перша професія з якою зустрічаються наші найдорожчі діти, ще не усвідомлюючи всього… Як і в минулому році так і тепер 27 вересня відзначають День Дошкільника вітають усіх людей які причетні до навчання та виховання дошкільнят.

Сьогодні в ЦПР «Мрія» вітали колективи дитячих садків Баришівської громади. Адже колектив дитячого садка –це не тільки вихователі, а й помічники вихователів, музкерівники, логопед, медсестра,завгоспи, кухарі, пралі, кастелянки. Кожен із них переймається різноманітними проблемами дитячого садка. Багато зусиль, праці, майстерності прикладають вони для того, щоб дитячі садки стали справжніми сучасними оазисами виховання і навчання дошкільнят. Але, всі вони залишаються жінками: красивими, ніжними, чарівними.

За сприяння голови Баришівської ОТГ Олександра Вареніченка та профспілки освітян громади всі заклади дошкілля отримали сьогодні подарунок з серії –особистої бібліотеки керівника- Кодекс дошкілля, як зібрання нормативних документів для управління закладом та багато позитивних емоцій.