Семінар-практикум

«Аналіз та стратегічне планування діяльності методичних служб бібліотек» в КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей»

19 листопада 2019 року директор Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Г.В.Пацаловська та завідувач методично-бібліографічним відділом Н.І.Лавріненко взяли участь у  обласному семінарі «Аналіз та стратегічне планування діяльності методичних служб бібліотек»  в КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей».

Відкрив обласний семінар генеральний директор КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», кандидат історичних наук, заслужений працівник культури України Микола Зніщенко.  В своєму виступі він визначили нові пріоритети та орієнтири в діяльності бібліотек регіону.  В обласному семінарі взяла участь  головний спеціаліст управління культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації Валентина Гонтарук, яка загострила увагу на важливих питаннях функціонування публічних бібліотек Київської області.

Заступниками директора Людмилою Соляник, Людмилою Смисловською, завідувачами відділів  Оленою Литвин, Тетяною Котляренко, Катериною Кіслєнковою,  головним методистом науково-методичного відділу Вірою Сітько, надані ґрунтовні консультації та змістовні інформації з відображення бібліотечної діяльності в звітних документах бібліотек за 2019 рік та з основних питань планування роботи бібліотек на 2020.

В рамках семінару відбулося нагородження книгами активних учасників обласних конкурсів та флешмобів. Серед них  нагороджена і  Баришівська ЦБС, зокрема за:

• 1-е місце в обласному турі Всеукраїнського літературного дитячого конкурсу «Творчі канікули», номінація «Моя майбутня професія» (Лафіцька Катерина, читач бібліотеки – філіалу с. Волошинівка, завідувач бібліотекою-філіалом с. Волошинівка М.Г.Марченко)
  • За участь в конкурсі «Кращий бібліографічний покажчик Київщини». Провідним бібліографом Баришівської ЦБС Н.І. Скидан підготовані покажчики  на конкурс «Майстри літературного слова Баришівщини» та «Микола Зеров – доля і творчість»
  • За участь в літературному флешмобі «Бібліотечна книга і державний службовець» (Баришівська центральна бібліотека для дорослих)

В ході круглого столу «Центральні бібліотеки як регіональні координаційно-методичні центри»   відбулося активне обговорення діяльності бібліотек області в умовах децентралізації.

Велику естетичну насолоду присутні отримали від виставки мисткині з м. Яготин Надії Коркач, яка свої картини  виготовляє з кісток риби та виставок картин студентів  магістратури Київського Університету  ім. Бориса Грінченка.

Отримані на семінарі знання будуть використані для подальшого удосконалення форм і методів діяльності Баришівської ЦБС для створення якісних культурних послуг для населення громади.

Зав. відділом комплектування та обробки літератури Баришівської ЦБС, Н.Б.Дунайчик