Розпочато реалізацію грантового проєкту з ремонту покрівлі Центру позашкільної роботи “Мрія”

Центр позашкільної роботи “Мрія” Баришівської селищної ради вже 35 років є важливим освітнім осередком, де щорічно навчаються понад 2000 дітей та молоді віком від 4 до 18 років.

Нажаль, під час початку повномасштабного вторгнення у 2022 році та окупації частини Броварського району, будівля ЦПР зазнала пошкоджень, зокрема, покрівля.

Як результат реагування на критичні потреби нашої громади, БО Фонд громади Березані, у співпраці з керівництвом Баришівської громади, подали заявку на участь у грантовому конкурсі від Helvetas Swiss Intercooperation в рамках проєкту “Підтримка відновлення України” за фінансування #Swiss_Solidarity.

Фонд, який багато років активно підтримує соціальні та гуманітарні ініціативи, знову довів свою ефективність, вигравши грант для ремонту покрівлі ЦПР “Мрія”. Наразі розпочато ремонтні роботи.

Днями відбувся моніторинговий візит представниками #Helvetas_Swiss_Intercooperation в межах підтримки України з боку Швейцарії. Обговорено терміни, контроль та перевірку виконання кожного етапу робіт.

Ми вдячні за підтримку всім нашим партнерам та всім, хто долучився до цього проєкту.

#Гранти #ВідновленняУкраїни #ОсвітаДляМайбутнього #ЦПРМрія #SwissSolidarity #Helvetas #ФондГромадиБерезані #ГромадськіІніціативи #ПідтримкаДітей