Роз’яснювально-консультаційна робота

Інспектор праці Баришівської селищної ради Сергій Васильович Галецький та lиректор Баришівської районної філії Київського обласного центру зайнятості Гарбуз Єгор Васильович 02.07.2019 р., з робочим візитом в складі «Робочої групи з питань легалізації виплат заробітної плати та зайнятості населення Баришівської селищної ради», продовжили роботу з підприємцями, які ведуть свій бізнес в смт Баришівка ( район совхоз). Під час чергового візиту, вдалося поспілкуватися з фізичними особами підприємцями, що мають продуктові крамниці, такі як: ФОП Кравченко Тетяна Вікторівна; ФОП Литовка Яна Олегівна; ФОП Гайдук Оксана Анатолівна; ФОП Янута Тетяна Олегівна; ФОП Донець Людмила Миколаївна, магазин «Наша ряба»; ТОВ «КЛМ-Маркет» магазин «Наш край»; ТОВ «Максі-М+» –  господарський магазин; ФОП Ященко Світлана Анатоліївна –  будівельний магазин; ФОП Дзюба Оксана Юріївна магазин «Амбар»; ФОП Костенко Вадим Миколайович –  СТО; ФОП Павленко Віра Іванівна – автозапчастини; ТОВ «Торговий дім Шантіль»; ТОВ «Агропромислові ресурси» та ТОВ «Агро Трейд Регіон».

Даним підприємствам було презентовано послуги, що надає служба  зайнятості роботодавцям, надано буклети, інформаційні матеріали. За результатом зустрічі, отримана згода на співпрацю по підбору працівників за допомогою центру зайнятості.