Робота Фонду «Сприяння розвитку медицини» в Перемозі

Суботній вихідний день 13 квітня 2024 року видався незвичайним для підопічних та працівників відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Баришівського селищного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), завідувачка Любов Орел.

З ініціативи КНП “Баришівська багатопрофільна лікарня” (генеральний директор Галина Буняк) за сприяння Баришівської селищної ради (секретар Олександр Ільченко) дружня команда лікарів-волонтерів  Міжнародного благодійного фонду “Сприяння розвитку медицини” (голова Олег Овечко) з благородною місією проведення широкого  медичного обстеження відвідала село Перемога.

Підопічні та працівники скористалися послугами лікарів: терапевта, ендокринолога, кардіолога, лора, хірурга, офтальмолога, фізичного терапевта, мали можливвсть зробити УЗД, кардіаграму серця, аналіз крові на цукор, отримати фахові медичні консультації,  тощо.

Також старенькі отримали від гостей подарунки – гігієнічні набори.

Щира вдячність всім причетним за турботу про осіб літнього віку та працівників соціальної установи!