Робочий візит

13-го травня 2020 року з робочим візитом до Баришівської громади завітав начальник Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації Сергій Тимофєєв

Разом з представниками Баришівської громади здійснив огляд місць розташування майбутніх об’єктів спортивної інфраструктури.

В цьому році список спортивних об’єктів Київської області поповнять спортивний майданчик з тренажерним обладнанням у селі Волошинівка на території Волошинівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок» ім. Героя України Р. Лужевського, та мультифункціональний майданчик для занять ігровими видами спорту розміром 32х18, який плануємо закупити за рахунок субвенції з державного бюджету та за умови співфінансування з місцевого бюджету в Баришівській ОТГ, смт Баришівка, вул. Центральна, 34. (Спорткомплекс «Прогрес»)

«В умовах карантину намагаємось продовжувати роботу у напрямку розвитку спортивної інфраструктури! Адже спорт, здоровий спосіб життя це запорука здорового майбутнього! Київщина спортивна!»- наголосив Сергій Тимофєєв