Робочий візит

04.07.2019р. знову з робочим візитом, в складі «Робочої групи з питань легалізації виплат заробітної плати та зайнятості населення Баришівської селищної ради», продовжили роботу з підприємцями, які ведуть свій бізнес в смт Баришівка ( район Радгоспу).

Під час чергового візиту вдалося поспілкуватися з фізичними особами підприємцями,  що мають продуктові крамниці, такі як: ФОП Ульянова Людмила Василівна; ФОП Москальчук Андрій Петрович; ФОП Оробей Світлана Миколаївна; ФОП Александрович Тетяна Анатоліївна; ФОП Мостовий Олександр Володимирович; ТОВ «Нива Переяславщини» –  м’ясний магазин «П’ятачок»; ФОП Молочко Іван Олексійович –  господарський магазин; ФОП Горобей Антоніна Олександрівна –  перукарня.

Даним підприємствам було презентовано послуги, що надає служба  зайнятості роботодавцям, надано буклети, інформаційні матеріали, розповіли  про електронний кабінет роботодавця. За результатом зустрічі отримана згода на співпрацю по підбору працівників за допомогою центру зайнятості.