Робоча зустріч

02.10.2020 р. директор Баришівської районної філії Київського обласного центру зайнятості Єгор Гарбуз   провів робочу зустріч з генеральним директором ТОВ «Укрполімерконструкція» Іваном Волчком.

Дане підприємство займається виробництвом полімерних труб для комунікаційних систем.

Під час зустрічі було обговорено поточні та перспективні потреби підприємства, труднощі, які виникають при укомплектуванні штату працівників, шляхи вирішення кадрових проблем за сприяння служби зайнятості. У ході розмови було презентовано послуги, що надаються службою зайнятості, обговорено питання організації тимчасових робіт та надано консультацію про отримання компенсації ЄСВ при працевлаштуванні на новостворені робочі місця осіб із числа безробітних. Особлива увага приділена навчанню та запропоновано професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації безробітних з метою підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці, а також індивідуальне навчання на виробництві.

В результаті зустрічі домовлено про подальшу співпрацю між службою зайнятості та роботодавцем щодо забезпечення та підготовки якісного кадрового потенціалу з урахуванням нинішніх і перспективних потреб підприємства.

Нагору