Робоча нарада з працівниками центру соціальних служб Баришівської селищної ради

19 січня 2023 року директор центру соціальних служб Баришівської селищної ради Лариса Борзак та начальник відділу соціальної роботи Центру Оксана Біленко провели робочу нараду з питань, що стосуються системи надання  соціальних послуг жителям  нашої громади.

Мова йшла про підсумки роботи центру за 2022-й та визначені завдання на 2023 рік; розглянули питання щодо вимог постанови КМУ від 01.06.2020 №587 «Про організацію надання соціальних послуг», постанови КМУ від 16.11.2020 №769 «Про затвердження форм документів, необхідних для надання соціальних послуг», постанови КМУ від 23.09.2020 №859, згідно якої на сьогоднішній день здійснюються призначення компенсаційних фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі. Також обговорили Методичні рекомендації щодо працівників-надавачів послуги супервізії, які надають соціальні послуги згідно наказу Міністерства соціальної політики від 12.06.2020 №414.

Потім директор ознайомила присутніх фахівців з планом роботи  Центру на 2023 рік та заходи,  які будуть проведені найближчим часом.

Наприкінці наради фахівці з соціальної роботи, як завжди  ділилися своїм

досвідом щодо роботи з отримувачами послуг.

Надання  якісних соціальних послуг в громаді є важливим аспектом дільності центру соціальних служб Баришівської селищної ради.

Інф. Центру соціальних служб