Робоча нарада-супервізія з працівниками центру соціальних служб Баришівської селищної ради

Сьогодні директор Центру Лариса Борзак та начальник відділу соціальної роботи Центру Оксана Біленко провели робочу нараду-супервізію з питань, що стосуються системи надання  соціальних послуг жителям  нашої громади.

Мова йшла про підсумки роботи за зимовий період та обговорення нагальних питань.

В ході наради директор ознайомила присутніх фахівців з планом роботи  Центру на весняний період та заходи,  які будуть проведені найближчим часом.

Як розпізнати емоційне вигорання, як зберегти та збільшити власні ресурси, уникнути чи подолати емоційне вигорання навчала  присутніх колег провідний фахівець Центру Наталія Іващенко в межах проєкту, що реалізується Всеукраїнським громадським центром «Волонтер» за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Наприкінці наради фахівці з соціальної роботи, як завжди,  ділилися своїм досвідом щодо роботи з отримувачами послуг та отримали сертифікати і довідки за пройдені навчання з підвищення кваліфікації за Програмою «Перша психологічна допомога дітям та їх батькам в умовах війни. Профілактика емоційного та професійного вигорання спеціалістів допомагаючих професій» та «Навчання технік зцілення для батьків, осіб, що їх замінюють, та спеціалістів, які працюють з дітьми» (тренери Боровко Наталія та Шишкіна Ольга)

Продовжуємо надавати якісні соціальні послуги в Баришівській громаді!

Інф. Центру соціальних служб